Niemieckie tablice rejestracyjne wywozowe czasowe żółte 5 dniowe z zieloną kartą wysyłka sprzedaż 24h na dobę Zgorzelec Olszyna Jędrzychowice Legnica Wrocław Kurzzeitkennzeichen zollkennzeichen

Kup Tablice!

Wybierz rozwiązanie dla siebie!

Zamów tablice dzień wcześniej!

Zamów tablice dzień wcześniej!

Wybierz wygodną dla Ciebie opcję!

 

odbiór osobisty ( Zgorzelec - od godziny 13tej, Świecko-Słubice od godziny 16tej ) ważność tablic biegnie od momentu dostarczenia ich na punkt odbioru!

 

wysyłka kurierem pod wskazany adres - odbiór na następny dzień (ważność tablic rozpoczyna się z dniem ich wysyłki - zamówione np w czwartek do 14tej, są wysłane również w czwartek i od tego dnia biegnie ich ważność) Przy wysyłce kurierem proszę uwzględnić dni wolne i święta! Kurier wtedy nie jeździ!

 

Jadę dzisiaj w nocy! Chcę kupić tablice!

Zadzwoń, zapytaj, zarezerwuj!

Chcę kupić tablice - będę za kilka godzin na granicy!

Oczywiście, wielokrotnie mamy do czynienia z sytuacją, gdzie niemalże natychmiast musimy jechać po wymarzone auto, nie ma wtedy czasu na zamówienie tablic - chcemy je odebrać gotowe - o każdej porze dnia i nocy.

 

Ubezpieczenie EVB

Sprawdź, jakie to łatwe!  Ubezpieczenie EVB jest podstawą do wykupienia żółtych tablic. Jeżeli masz czas, to z naszym ubezpieczeniem wykupisz żółte tablice w każdym wydziale komunikacji w Niemczech! Na obecną chwilę koszt ubezpieczenia EVB to 45 euro!

żółe tablice Tagi: ,