Niemieckie tablice rejestracyjne wywozowe czasowe żółte 5 dniowe z zieloną kartą wysyłka sprzedaż 24h na dobę Zgorzelec Olszyna Jędrzychowice Legnica Wrocław Kurzzeitkennzeichen zollkennzeichen
+48 535-588-813

   EURO AUTO CLUB

   Zostań członkiem EAC!

   Euro Auto Club

   Zastanawiałeś się kiedyś, czy możliwe jest jeżdżenie samochodem zarejestrowanym w innym kraju? Miałeś już upatrzony pojazd, ale po kalkulacji wszystkich opłat, stwierdziłeś, że to się nie opłaca?  Tak było??

   Spróbuj z EAC Auto!

   Zostań członkiem Euro Auto Club!

   W zależności od wybranych opcji, EAC oferuje szereg gratyfikacji, w tym rejestracje pojazdu w Niemczech. Możesz otrzymać kartę  paliwową DKV, dzięki której otrzymasz rabaty na paliwo. Prowadzisz działalność? Więc informacja, że należąc do EAC masz możliwość nabycia pojazdu w cenie netto, jak również pełnego odliczenia kosztów firmowych zakupu oraz eksploatacji samochodu, jest dla Ciebie zapewne nie bez znaczenia??  Tak..  Samochód na zachodnich tablicach, z pełną możliwością odliczeń, dodatkowo, dzięki członkostwu w Euro Auto Clubie – masz opcję Asisstance – niepowtarzalne ubezpieczenie, dzięki któremu ubezpieczony jesteś TY i pojazd którym w danym momencie się poruszasz. Sprawdź, który portfel Euro Auto Club będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!  Sprawdź przykładowe kalkulacje – ile możesz zaoszczędzić, kupując auto w ramach Euro Auto Clubu!

   Euro Auto Club

   Żółte tablice Zgorzelec Ludwigsdorf Jędrzychowice

   U Nas kupisz nalepki Umweltzone!! czyli Plakietki Ekologiczne! +48 535-588-813

   nalepki umweltzone

    

   Zapraszamy!!

   Ustronie Morskie Domki Letniskowe