Niemieckie tablice rejestracyjne wywozowe czasowe żółte 5 dniowe z zieloną kartą wysyłka sprzedaż 24h na dobę Zgorzelec Olszyna Jędrzychowice Legnica Wrocław Kurzzeitkennzeichen zollkennzeichen
+48 535-588-808

   Żółte Tablice niemiecki- Słubice/ Świecko -

   Żeby zamówić żółte tablice potrzebujesz m.in. - ważny przegląd techniczny oraz Brief pojazdu!

   Zółte Tablice CENA

   JAK ZAMÓWIĆ ŻÓŁTE TABLICE / Wywozowe?

   Czytaj poniżej!  Pamiętaj, że zmiany przepisów są tak dynamiczne, że treść może okazać się nieaktualna! Proponujemy kontakt TELEFONICZNY +48 535-588-808 – konsultanci posiadają wiedzę, na temat aktualnego stanu dostępu do tablic.

   Po Pierwsze

   Nie dzwoń z numeru zastrzeżonego!

   Informujemy, że odpowiadamy na pytania  związane ze sprzedażą naszych usług i produktów!  Ze względu na duże obciążenia pracą, prosimy o nie zadawanie pytań w formie “ja tylko jedno pytanko” – ponieważ blokuje nam to linie i uniemożliwia sprzedaż!

   Po Drugie

   Proszę przygotować CZYTELNE SKANY dokumentów:

   Przegląd techniczny (z reguły kartka A4) – wpis w małym briefie dotyczącym przeglądu nie jest honorowany.

   Duży Brief

   Mały Brief.

   Uwaga – pojazdy nie zarejestrowane na ternie NIEMIEC – SPORADYCZNIE – mogą otrzymać żółte tablice na podstawie ORYGINAŁÓW dokumentów!

   Po Trzecie

   Kontaktując się z nami – ustal czas i miejsce odbioru tablic Zweryfikuj aktualny stan prawny co do możliwości wyrobienia tablic! W czasie rozmowy przeprowadzimy wstępną weryfikację, czy możemy dla Ciebie wyrobić żółte tablice.

   Po Czwarte

   Po ustaleniu szczegółów co do dnia i miejsca odbioru/wysyłki  tablic  – poprosimy o wpłatę należności na konto i odesłanie potwierdzenia zapłaty. NIE MA MOŻLIWOŚCI zapłaty za tablice przy odbiorze!

   Po Piąte

   Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu oraz niezbędnych dokumentów – przekazujemy zlecenie do realizacji. W razie jakichkolwiek problemów – informujemy klienta na bieżąco.

   Odbiór Tablic

   Odbiór tablic możliwy jest w wyznaczonych punktach – info +48 535-588-808

   Odbierasz tablice wg. wcześniejszych ustaleń!

   SZEROKIEJ DROGI!!

   +48 535-588-808

   Nie masz kompletnych dokumentów?

   Nie szkodzi!, Pytaj o tablice wywozowe - tranzytowe

   +48 535-588-808