Żółte Tablice Zgorzelec Krzywa Słubice Olszyna, tablice tranzytowe zjazdowe +48 535-588-813
+48 535588813 Czynne Poniedziałek-Piątek 8:00 do 17 - wysyłka tablic wywozowych / Sklep Online 24h

Od 01.04.2015 obowiązują nowe zasady wydawania żółtych tablic!

Żeby zamówić żółte tablice potrzebujesz m.in. - ważny przegląd techniczny oraz Brief pojazdu!

 

Oferujemy również  (do czerwonych tablic).

z Niemiec, są tzw. . Charakteryzują się m.in dłuższym terminem ważności niż żółte tablice. Przy tablicach eksportowych można wykupić ubezpieczenie które jest ważne nawet 12miesięcy!!

Wielu naszych klientów przekonało się, jak wygodnie jeździć samochodem dłużej niż pięć dni (ważność żółtych tablic) – bez potrzeby jego przerejestrowania…

Wydłużona jest przydatna zarówno dla przeciętnego Kowalskiego jak i podmiotów zajmujących się handlem samochodami.  Przysłowiowy Kowalski, może jeździć dłuższy okres czasu, załatwiając w międzyczasie dokumenty wymagane do rejestracji pojazdu – bez pośpiechu..   Natomiast “Handlarz” zyskuje to, że mając dłuższy tablic eksportowych, a co za tym idzie możliwość legalnego poruszania się po drogach, może swobodnie prezentować auto (jazdy próbne etc), jak również potencjalny kupujący odjedzie z miejsca zakupu “na kołach” – co ma niebagatelne znaczenie w przypadku znacznych odległości dzielący sprzedającego i kupującego..

Oferujemy od 45Euro do dowolnego pojazdu dla 5dniowych  żółtych tablic, ważne przez 30dni od daty zakupu!  Ważne:  od 1kwietnia wydziały komunikacji w Niemczech żądają ważnego przeglądu TUV – tym samym numeru VIN pojazdu przy wyrabianiu żółtych tablic!

Dzwoń – Pytaj – o ubezpieczenie celne czy tablice eksportowe!!

%

Liczydło

Żółte tablice Zgorzelec Ludwigsdorf Jędrzychowice

U Nas kupisz nalepki Umweltzone!! czyli Plakietki Ekologiczne!

nalepki umweltzone

 

Zapraszamy!!

Ustronie Morskie Domki Letniskowe